Realme, Realme 12 Pro serisi için geri sayıma geçti

2024 yılının ilk gününde, Realme’nin hem Hindistan hem de Endonezya’daki sosyal medya hesapları, 3 Ocak’ta yapılacak bir duyuruyla ilgili bir teaser görseli paylaştı. Bu tarih, Redmi Note 13 serisinin Hindistan’da 4 Ocak’ta piyasaya sürüleceği tarihten sadece bir gün önceye denk geldiği için, Realme’nin 3 Ocak’ta Realme 12 Pro serisinin lansman tarihini onaylayabileceği düşünülüyor.

Realme 12 Pro serisinin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. 12 Pro ve 12 Pro+ modelleri, Hindistan ve Endonezya’da sertifikasyon platformları tarafından onaylandı. Her iki cihaz da sırasıyla RMX3840 ve RMX3842 gibi model numaralarıyla göründü.

Ayrıca, BAE ve Malezya gibi diğer ülkelerdeki sertifikasyon platformları da Realme 12 Pro serisi akıllı telefonları onayladı. Ne yazık ki, hiçbir sertifikasyon listesi Realme 12 Pro ve 12 Pro+‘ın temel özelliklerini açığa çıkarmadı.

Realme, Realme 12 Pro serisi için geri sayıma geçti

Realme 12 Pro serisinin Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile donatılması bekleniyor. Her iki telefonun da 120Hz yenileme hızına sahip kavisli kenarlı OLED panel sunması öngörülüyor.

12 Pro’nun, 2x optik zoom özellikli 32 megapiksel IMX709 telefoto kameraya sahip olacağı söyleniyor. Diğer yandan, 12 Pro+ modelinin 3x optik zoom özellikli 64 megapiksel OmniVision OV64B periskop telefoto kamerasıyla geleceği düşünülüyor. 12 Pro serisinin 2024’ün ilk çeyreğinde Çin’de de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Çin’de, Pro+ varyantının yaklaşık olarak 2.000 Yuan (~282 dolar) fiyatla satılması olası görünüyor.

Bu haberler, Realme’nin rekabetçi akıllı telefon pazarında etkisini artırmaya devam ettiğini ve kullanıcılara yenilikçi özellikler sunan cihazlarla sektördeki yerini sağlamlaştırmayı hedeflediğini gösteriyor. Ancak bu tür sızıntı ve haberlerin resmi bir doğrulama olmadan kesin olarak kabul edilmesi önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx