Oryantal Didem, “Torunları Yaşındaki Kızlara Bakıyor” Dediği Mehmet Ali Erbil’e Fena Tepki Gösterdi!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı eğlence programı ‘İbo Show’da dans performanslarıyla tanınan oryantal Didem Kınalı, son dönemde çıkaracağı yeni şarkısının klibi için kamera karşısına geçmişti. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre; İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’in tekrardan evlenmek istemelerine yönelik söylemleriyle alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gelin detaylara birlikte bakalım. ?

Didem Kınalı, daha önce katıldığı bir Youtube programında 17 yaşında İbrahim Tatlıses ile tanışarak hayatının kırılma noktası olduğunu dile getirmişti.

1993 yılında yayın hayatına başlayan İbrahim Tatlıses’in eğlence programı İbo Şov’da sergilediği oryantal dans gösterileriyle adını duyurmayı başardı.

Yıllarca oryantal Didem olarak akıllarda kalan Didem Kınalı, son dönemde dansözlüğü bırakıp şarkıcılığa adım attı.

Yeni şarkısı ‘Üstadım’ için kamera karşısına geçen oryantal Didem Kınalı, önceki gün Seyrantepe’de bulunan stüdyosuna gitti.

Yeni şarkısının klip çekimi öncesi gazetecilerle bir araya gelen Didem Kınalı Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Didem Kınalı, “Yıldız Tilbe bana hep uğurlu geldi. Sağ olsun desteğini bir an olsun esirgemiyor. Dün gece de beraberdik. Bizler kahve içerken balkonda 5 dakikada bana yeni bir şarkı besteledi. Allah vergisi özel bir yeteneği var bu anlamda” dedi.

Sosyal medya fenomenlerinin ultra lüks hayatları hakkında yöneltilen soruya da içtenlikle cevap veren ünlü isim, “Güzellik merkezlerinde bu kadar para varsa biz de açalım kardeşim,” nedir bu!” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Kendisine son olarak İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’in tekrardan evlenmek istedikleri hatırlatılan Didem Kınalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok. 40’ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ne diyeyim ben? Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı.”

“Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5-10 yaş tamam diyoruz da, 40 yaş farkı nedir arkadaş, ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim, anca kendimden 5-10 yaş büyük birisiyle birlikte olabilir. Ama bunlar ipin ucunu kaçırmış.” ifadelerine yer verdi.

Didem Kınalı’nın röportajı?

Siz Didem Kınalı’nın yaptığı açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx