Meral Akşener açıkladı! İYİ Parti’nin Eskişehir adayı Melih Aydın oldu

Yerel seçimlere 81 ilde kendi adaylarıyla girmeye karar veren İyi Parti‘nin İzmir’in ardından Eskişehir adayı da belli oldu.

MELİH AYDIN ADAY OLARAK AÇIKLANDI

Bugün Eskişehir’e giden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı’nın Melih Aydın olduğunu açıkladı.

“BOYUN KAÇMIŞ, KİLON KAÇMIŞ GÖRECEĞİZ”

Kürsüye Aydın ile çıkan Akşener, “Melih boyun kaçmış, kilon kaçmış hep beraber göreceğiz. Bu arada benim boyum kaçmış, kilom kaçmış hep beraber göreceğiz” ifadelerini kullandı.

AKŞENER İZMİR ADAYINI AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz hafta İzmir’e giden Akşener, partisinin İzmir Milletvekili Ümit Özlale’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu ilan etmişti.

MELİH AYDIN KİMDİR?

Melih Aydın, 1987 yılında Eskişehir’de doğdu. Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Süleyman Çakır Lisesi ve Anadolu Üniversitesi olmak üzere tüm okul hayatı Eskişehir’de tamamladı. İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunu. On altı yaşımdan bu yana aktif olarak ticari hayatın içinde.

Yedi buçuk yaşında Aslan adında bir oğlu var. On üç yıldır işlerim dolayısıyla hem Eskişehir’de hem de Ankara’da ikamet ediyor. 2010 yılında radikal bir kararla aile şirketinden ayrılıp, kurduğu Funnivarium markasının altında iş hayatını şekillendirmeye başladı. AVM içi eğlence merkezleri işletmeciliği, açık alan lunapark faaliyetleri ve lunapark makineleri üretimi yapmakta. Melih Aydın’ın Aslan Aydın adında bir oğlu vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx