Kanal D’de yayınlanacak projede; Derya (Melisa Berberoğlu) ve Kartal’ın (Gökberk Demirci) nikâh günü gelip çatmıştır fakat Özer’in (Tayfun Erarslan) aldığı yangın haberiyle herkes dehşete kapılır.
Kötü haber
![](https://corum-haber.com/wp-content/uploads/2024/04/kotu-haber-2hP7UkGV.jpg)
Kanal D’de yayınlanacak projede; Derya (Melisa Berberoğlu) ve Kartal’ın (Gökberk Demirci) nikâh günü gelip çatmıştır fakat Özer’in (Tayfun Erarslan) aldığı yangın haberiyle herkes dehşete kapılır.