13 Yıl Önce Apartman Boşluğunda Cansız Bedeni Bulunan Nazlı Sinem Köseoğlu Davasında Kahreden Gerçek!

İstanbul Gümüşsuyu’da 13 yıl önce Emre Paksoy ve Can Paksoy kardeşlerin evine giden Nazlı Sinem Erköseoğlu’nun cansız bedeni apartman boşluğunda bulunmuştu. Türkiye’yi sarsan bu olayın üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen sır perdesi hala aralanmadı.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre ailesi Sinem’in cinayete kurban gittiğini iddia etse de holding veliahtı iki kardeş yargılandıkları davada beraat etti. Ancak yıllar sonra Yargıtay yerel mahkemenin beraat kararını bozarak Can Paksoy için müebbet hapis cezası istedi. Verilen bu kararla ilgili yapılan son duruşmada ise kahreden gerçek ortaya çıktı.

“İNTİHAR DEĞİL CİNAYET”

Anne Ferah Kural, babası Ergün Erköseoğlu ve dedesi Yusuf Ziya Kural, olayın intihar olmadığı, kızlarının cinayete kurban gittiğini iddia ederek Paksoy kardeşlerden şikayetçi oldu.

ANNE VE DEDENİN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Anne Ferah Kural’ın, davanın sonucunu göremeden hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Aynı davada şikayetçi olan Sinem’in dedesi Yusuf Ziya Kural’ın da , Ferah Kural’dan bir yıl önce hayatını kaybettiği öğrenildi.

TANIK, DÜŞEN JETTE HAYATINI KAYBETTİ

Bir başka acı gerçek ise dosyada tanık olarak görülen Nuran Sinem Akay’ın yaşamını yitirmesi oldu. Nuran Sinem Akay’ın ise 2018’de Mine Başaran’ın dostlarıyla birlikte bekarlığa veda partisi dönüşünde düşen jette yer alan ve hayatını kaybeden isimlerden biri olduğu ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx