Şampanya şovu gündem olan Demet Akalın: 50 tane iğne oldum!

Posted by

Gerek sosyal medya paylaşımları gerek açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek, garsonun başından aşağı dökmüştü. Bu görüntüler kısa sürede gündem olmuştu. Birçok sosyal medya kullanıcısı, ünlü şarkıcıya tepki göstermişti.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Twitter gündeminin ilk sıralarına yerleşen Demet Akalın, eleştirilere cevap vermişti. Instagram hesabının hikaye kısmından Formula 1’deki alkollü içecek dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan popçu, “İlk sahnede ödeşeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

“TAMAMEN ESPRİ AMAÇLI YILLARDIR YAPILIYOR”

Çok konuşulan olayın yaşandığı Bodrum’daki mekanın işletmecisi, sosyal medyada bir açıklama yayınlamıştı. Demet Akalın da bu mesajı kendi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Açıklamada, “Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün içerisinde bize öncelik tanıyan en önemli sanatçıların başında gelen Demet Akalın ile birlikte yaşadığımız durum tamamen esprili amaçlı durumdur… Linç girişimini doğru bulmuyorum” ifadeleri yer almıştı.

Akalın’a yakın dostu Sinan Akçıl’dan destek gelmişti. Konuyla ilgili konuşan ünlü müzisyen, “Demet’in kişiliğini ve karakterini ben biliyorum. O kadar çok iyiliği dokunduğu insan var ki, böyle bir şeyi kötü düşünerek yapmamıştır, esprisine yaptığını düşünüyorum” demişti.

“O GECEDEN SONRA MİGRENİM TUTTU”

Tüm bunların ardından Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Demet Akalın, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tepki çeken şampanya şovu hakkında konuşan ünlü şarkıcı, “Konu yanlış anlaşıldı. O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum” ifadelerini kullandı.

AKALIN’DAN ‘BOŞVER’ DİYEN HAYRANINA YANIT

Daha sonra izleyici karşısına çıkan şarkıcı, “Bugün kimlerin doğum günü? Doğum gününü şampanyayla kutlamayalım, yanlış anlaşılıyorum. Yıllarca yaptığım espriler başka yere çekiliyor” dedi. Bir misafirin, “Boşver, boşver” demesi üzerine ise Akalın, hayranına şöyle yanıt verdi:

Bir takım insanlar boş vermiyor. Gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonun bir gününü mekandaki emekçilere bırakırım. Ben bunu Hülya Avşar’ın rahmetli annesi Emral Avşar’dan böyle gördüm. Çünkü Emral Avşar gazino kültürünü biliyordu.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.