Galatasaray’da Mauro Icardi’den özel istek!

Posted by

Galatasaray‘da kurmaylar transfer periyodunun kapanmasına saatler kala bombaları üst üste patlattı. Dries Mertens, Haris Seferovic ve Lucas Torreira üzere değerli isimleri takımına katan sarı-kırmızılılar, Paris Saint Germain’den Mauro Icardi‘yi de kiraladı. Icardi transferiyle ilgili ayrıntıları Arjantin basını duyurdu.

24 SAAT MUHAFAZA, ÖZEL AŞÇI

Arjantinli yıldız, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Çok heyecanlıyım, burada inanılmaz bir ortam var. Şimdilik bir seneliğine geldim, sonrasına bakacağız. İki aydır Erden Timur ile konuşuyoruz. Kulüp için sürecin sıkıntı olduğunu biliyorum. Sonunda buradayım

Öte yandan Arjantin basını, Icardi’nin transferiyle ilgili detaylara yer verdi, futbolcunun kendisi ve ailesi için 24 saat müdafaa istediğini yazdı. Oyuncunun talepleri ortasında ayrıyeten özel aşçı bulunduğu da lisana getirildi.

İTALYA’DA GÜNDEM OLDU

Ole gazetesi ise, “Galatasaray, iki sene evvel Inter’den PSG’ye 50 milyon Euro bonservisle giden bir oyuncuyu takımına katıyor” tabirine yer verdi.

İtalyan La Gazzetta dello Sport gazetesi, uzun yıllar Inter’de forma giyen oyuncunun sarı-kırmızılılara transferinin katılaştığını belirterek “PSG’deki inişli çıkışlı yıllarının akabinde Icardi veda ediyor ve yolu İtalya’dan geçen futbolcuların koloni oluşturdukları Galatasaray’a katılıyor” sözlerine yer verdi.

MALİYETİ MUHAKKAK OLDU

Galatasaray’ın Mauro Icardi transferi için kasasından çıkacak bedel netlik kazandı. Üstün Lig devinin kiralık transferi konusunda Paris Saint Germain’e rastgele bir bedel ödemeyeceği kaydedildi. Sarı-kırmızılıların Mauro Icardi’nin yıllık maaşının 3 milyon Euro’sunu karşılayacağı kaydedildi. Öte yandan Mauro Icardi’nin kalan 5 milyon Euro’luk maaşının Paris Saint Germain tarafından ödeneceği belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.