Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ilişkin olduğu argüman edilen telefon dataları internete sızdırıldı

Posted by

ABD Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın olduğu tez edilen telefon dataları internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın olduğu sav edilen datalar ortasında yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu husus ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve imgeleri yer aldı.

ABD Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ilişkin olduğu sav edilen telefon bilgileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın telefonunda yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu husus ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve imajları ortaya çıktı.

ABD’de anonim kullanıcılardan oluşan 4chan isimli bir internet sitenin kullanıcıları, Hunter Biden’ın iCloud hesabının şifresini kırarak, iPhone ve iPad’inden bilgi sızdırdıklarını sav etti. Kullanıcılar ortaya attıkları argümanlarla birlikte Hunter Biden’ın telefon ve bilgisayarından alındığı sav edilen imgeleri de internette paylaştı.

“PEDOFİLİ PEDER”

Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili bildirilerinin ekran imajlarını içeren bir grup imgeleri internete yayıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Lideri Biden’ı “Pedofili Peter” ismiyle telefon kişi listesine kaydettiğini de argüman etti.

Foto: İHA

“DOĞRULANMAMIŞ SIZINTI”

ABD basınında yer alan haberlerde, skandal imajlar “doğrulanmamış sızıntı” olarak nitelendirilirken, Beyaz Saray’dan hususla ilgili şimdi bir açıklama yapılmadığı aktarıldı. Haberlerde, imajların 2020 yılında Hunter Biden’a ilişkin olduğu mutlaklaşmış olan bilgisayardan gelip gelmediğinin şimdi belirlenemediği söz edildi.

2020 yılında Hunter Biden’ın Çin, Ukrayna ve Rusya üzere ülkelerle temaslı milyonlarca dolarlık ticaret ve para transferleri hakkında zımnî dokümanlarıyla bir arada uygunsuz fotoğraf ve görüntüleri ortaya çıkmıştı.

“DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI ARAŞTIRILMASI GEREKEN BİR BİLGİ HAZİNESİDİR”

Skandalların akabinde Winsconsin eyaletinden Kıdemli Senatör Ron Johnson yaptığı açıklamada, “Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarı araştırılması gereken bir bilgi hazinesidir. Lakin ne yazık ki ülkemizde eşitlik ve adalet yok. Bunun yerine iki kademeli bir adalet sistemimiz var. Biri Demokratlar ve onların yakınları, oburu ise ABD’nin geri kalanı” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.