Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşı’na değişik yorum! Eski sevgilisine bakın ne dedi? “Ogeday kızacak”

Posted by

Survivor’dan sonra aşk yaşayan ve nikah masasına gitmeleri beklenen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı olaylı bir formda ayrılmıştı. Bir periyot magazini meşgul eden aşk olayında ikili birbirlerine karşı suçlayıcı ithamlarda bulunmuştu. Bölükbaşı daha sonra yeniden Survivor’da yarışan başka biri isim Ogeday Girişken ile yeni bir bağlantıya başladı. Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu sonrası birinci kere yorum yapan Barış Murat Yağcı toplumsal medyanın gündemine düştü.

NİSA BÖLÜKBAŞI’NIN ŞAMPİYONLUĞU SONRASINDA BİRİNCİ DEFA KONUŞTU

Nisa Bölükbaşı ile ayrıldıktan sonra Ünlü model Laura Celine ile bir arada olan Barış Murat Yağcı, Survivor All Star’da eski sevgilisi ile tekrardan birebir yarışta yer almıştı. Yarışta Bölükbaşı’nın yeni sevgilisi Ogeday Girişken de vardı.

ESKİ SEVGİLİLER BİREBİR YARIŞMADAYDI

3’lü her fırsatta karşılıklı atışmalarda bulunurken, yarışın birincisi Bölükbaşı olmuştu. Eski sevgilisinin şampiyonluğu uzun müddet toplumsal medyanın gündeminden düşmezken Yağcı hiç bir açıklama yapmamıştı.

YAĞCI’DAN ESKİ SVGİLİSİ HAKKINDA YORUM

Ünlü model Laura Celine yeni ayrılan Barış Murat Yağcı, eski aşkı Nisa Bölükbaşı hakkında tartışma çıkaracak kelamlar kullandı.

Muhabirlerin Nisa’yı kastederek “Yolda görseniz selam verir misiniz?” sorusuna Yağcı, “Selamlaşacak bir şeyin olduğunu zannetmiyorum” karşılığını verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.