Aşkı- Memnu’nun bahtsız Cemile’si baş döndürdü! Yatağa uzanıp bakın nasıl poz verdi? “Şimdi Beşir düşsün”

Posted by

Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan dizi devrin en çok izlenen dizileri ortasında girdi. 2010 yılında final sahnesi ile reyting rekorları kıran dizi hala tekrarları ile de çok izleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Beren Saat üzere isimlerin başrollerde oynadığı dizide Cemile karakterine hayat veren Pelin Ermiş de dizide iz bırakanlardan oldu. Her karakteri ile kült diziler ortasında yerini alan Aşkı- Memnu’dan sonra oyuncular da merak konusu oldu. Bakın Cemile’yi oynayan Pelin Ermiş son hali ile nasıl baş döndürdü.

AŞK-I MEMNU’NUN CEMİLE’SİNDEN YATAK POZLARI

Aşk-ı Memnu dizisinden sonra yıldızı patlayan Pelin Ermiş, hala Cemile karakteri ile bilinmekte. Dizide oyunculuğunu konuşturan Ermiş’i artık görenler gözlerine inanamıyor. 12 yılda önemli bir değişim geçiren Pelin Ermiş, savlı pozları ile ağızları açıkta bıraktı.

“SEN NEYMİŞSİN CEMİLE!”

Instagram hesabını etkin olarak kullanan Pelin Ermiş, son paylaşımlarıyla “Yok artık” dedirtti. Yatak pozları ile dikkat çeken Ermiş, yorum yağmuruna tutuldu. Takipçileri ise “Şimdi Beşir düşünsün” “Sen neymişsin Cemile” üzere çok sayıda yorum yaptı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.