67 dolar değerindeki Xbox Live Gold Eylül ayı oyunları erişime açıldı

Posted by

Xbox’ın Pazarlama Program Yöneticisi Dan Hickey tarafından Xbox Wire’da yapılan açıklama ile Xbox Live Gold Eylül 2022 oyunları açıklandı. Toplam değeri 67 dolar olan Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate oyunları açıklandı.

XBOX LIVE GOLD EYLÜL 2022 OYUNLARI

  • Gods Will Fall ($14.99): 1 – 30 Eylül
  • Double Kick Heroes ($21.99): 16 Eylül – 15 Ekim
  • Thrillville ($9.99): 1 – 15 Eylül
  • Portal 2 ($19.99): 16 – 30 Eylül

Xbox One ve Xbox Series X|S’te Gods will Fall’ı öğrenmek için savaşa katılırken Double Kick Heroes’ta kıyamet sonrası otoyolu sallayın. Xbox’ın geriye dönük uyumluluk aracılığıyla klasik serilerden Thrillville’de kendi eğlence parkınızı tasarlarken akıllara durgunluk veren klasik Portal 2’de fizik yasalarını ortadan kaldırın.

GODS WILL FALL

Bu acımasız aksiyon ve macera destanında tanrıların kendilerine karşı savaşa katılın. Tanrılar, binlerce yıldır sorgusuz sualsiz sadakat gerektiren acımasız bir demir yumrukla hüküm süren dünyaya hükmettiler. Siz ve Kelt savaşçı arkadaşlarınız insanlık için son şanssınız. Topuzunuzu alın, mızrağınızı test edin ve her tanrının cehennem topraklarında yaşayan korkunç canavarlar ve kölelerle savaşmak için baltanızı keskinleştirin. Kararlarınız sizi bir efsane yapabilir veya toz olabilirsiniz.

DOUBLE KICK HEROES

Metal’in saf gücü sizi zorluyor! Kıyamet sonrası otoyollarda zombiler ve milislerle savaşarak kandırılmış Cadillac’ınızda seyahat edin – Gundillac. Bir shoot ’em up ile ritim oyununu birleştiren vahşi bir oyun. 30 seviyedeki çılgınlık ve ağır, ağır metal boyunca grubunuzla başınızı vurun.

THRILLVILLE

Eğlence parkınızı inşa ettiğinizde yazın bitmesi gerekmez. Roller coaster tasarımından go-cart’lara kadar her şeyi yapabilir, kendi sahalarınızda mini golf oynayabilir ve parti oyunları için arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Tema parkınızı sizin kadar sevdiklerinden emin olmak için konuklarla check-in yaptığınızdan emin olun ve onları mutlu etmek için ayarlamalar yapın! Sanal güneşte kesintisiz eğlence!

PORTAL 2

Tüm zamanların klasiklerinden biri, problem çözme moduna ışınlanmanız için kullanılabilir. Bu bilim kurgu bulmacasında silahlar üzerinde zekanızı kullanın. Portallara ek olarak, traktör ışınları, lazerler, ışık köprüleri ve daha fazlasını kullanın. Stephen Merchant ve J.K. Simmons gibi isimler tarafından seslendirilen mizahi yeni karakterlerle, hikaye ve mizah, problem çözme kadar keyifli. Fizik kurallarını bükmeye başlamak için tek oyunculu veya kooperatif oynayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.